Over 10 years we helping companies reach their financial and branding goals. Onum is a values-driven SEO agency dedicated.

LATEST NEWS
CONTACTS
SSS

Sıkça
Sorulan Sorular

Email gönderim hızınız nedir ?

Toplu email gönderim hızımız ölçeklenebilir olarak markanın IP reputasyonuna göre değişmektedir. IP’lerin gerekli reputasyona ulaşması durumunda saatte 1 milyon email gönderim kapasitesine kadar çıkabilir.

E-bülten tasarımını siz yapıyor musunuz?

Yıllık aboneliklerde ücretsiz 4 tasarım hakkınız bulunmakta, firmanız için en uygun e-bülten tasarımını ve HTML kodlamayı hatasız ve mobil uyumlu olarak sizin yerinize biz yapabiliriz. Tasarım ve HTML kodlama bittikten sonra dilerseniz, size kaynak kodlar gönderilebilir.

Teknik konularda destek veriyor musunuz?
Aklınıza takılan hertürlü konuyu 7/24 bize iletebilirsiniz. İlettiğiniz taleplere mesai saatleri içerisinde 5 dakika ile 1 saat arasında cevap verilmektedir. Mesai saatleri dışında bu süre 3 saatte kadar uzayabilmektedir.
Excel, txt dosya ve csv formatta datalarımız var hepsini toplu bir şekilde sisteme aktarabilir miyiz?
Dilediğiniz formatta ve büyüklükte datanızı sistemimize 1 dakika içinde hızlıca aktarabilirsiniz.
Sektörel email listesi sağlıyor musunuz?
Hayır. 6563 sayılı Elektronik Ticareti Düzenleme Kanunu ile izinsiz listelere gönderim yapmak yasaklanmıştır. İzin kavramı, firmanız ile kişi arasında olduğundan dolayı 3. şahıslardan temin edilen her türlü data izinsiz sayılmaktadır.
Email gönderimlerinde SPAM’a düşmeme garantisi veriyor musunuz?

Kişi listenizin kalitesi ile direkt olarak doğru orantılıdır. Gönderimlerinizde almış olduğunuz spam şikayetleri, bounce oranlarınız, açılış ve tıklanma oranlarınız gibi bir çok kriter sizin SPAM oranınızı etkilemektedir. Sürekli e-posta gönderen firmalar zamanla bu temizlikleri otomatik olarak yaptıkları için her gönderimleri bir öncekilere göre daha temiz olmaktadır. Bu sayede zamanla inbox oranları ciddi seviyelere ulaşabilmektedir. Mailyam, sistemi e-posta spam şikayetlerini ve bounce adresleri otomatik olarak temizler. Bu sayede e-posta gönderim itibarınız yüksek seviyede tutulur.

Toplu email gönderimi için DNS ayarı vs yapmam gerekiyor mu?

Evet . Bu ayarları size e-mail ile gönderiyoruz. İster bilgisayarcınız isterseniz biz size bağlanıp beraber yapabiliyoruz.

Elimde email adresleri yok ama toplu email gönderimi yapmak istiyorum bu mümkün müdür?

Maalesef mümkün değildir.
Kendisine ait müşteri veya üye email datası bulunan müşterilerimize hizmet sunuyoruz.
İzinleri alınmadan piyasadan toplu olarak satın alınmış veritabanlarına gönderim yapmıyoruz. Böyle bir durum hem firmanızı hem de bizi zor durumda bırakacaktır. Etkili dönüşümler istiyorsanız bir an önce kendi izinli veritabanınızı oluşturmanız gerekmektedir.

Soru Gönder

Öneri, talep ve sorularınız için

    Daha fazla yardım

    7/24 Sorularınıza
    dönüş yapmaktayız